Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
-piotr- ja podalam falszywe dane tyle , ze maja ip i email,ktory skasuje wkrotce , poza tym jak wysylacie email do nich to nie robcie z miejsca gdzie rejestrowaliscie sie , bo podobno czym wiecej do nich pisze sie tym wiecej udaje sie cos dostac informacji tylko nie wiem jakich.... tak slyszalam, czy ktos jest tutaj prawnikiem albo gadal z osoba, ktora zna sie na tym ? bo mam do jutra termin ... juz nie moge spac przestac o tej sytuacji myslec.... nic nie sciagnelam nawet , nie wchodzilam od rejestracji, a jak z tydzien temu weszlam na to konto to mozna bylo zmienic tylko haslo ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ten sam problem, dostałam maila z wezwaniem do zapłaty a nawet nie pamiętałam o rejestracji na tym serwisie. Z tego co widzę nikt na razie nie kwapi się do płacenia. Czy po jakimś czasie ta kwota może wzrosnąć i czy pozwali już kogoś do sądu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie dość dużo czytałem i nie spotkałem się żeby ktoś dostał wezwanie do sądu albo żeby komornik przyszedł do domu xd jeżeli tam są nielegalne pliki to nie mamy sie czym martwić tymbardziej, że podaliśmy fałszywe dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA też mam problem. bo jestem niepełnoletnia,a mi przychodzą wiadomości od plikostrady i każą mi zapłacić 96zł. Co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh ja nie bede placic , bo nie korzystalam nawet z tego... poza tym falszywe dane, a ip i email to malo , bedziecie wgl email ten kasowac co jestescie na nim zarejestrowani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie kasuje, co ma być to będzie. Dobry haker jest w stanie użyć mojego ip i włamać mi się na maila. Zresztą mogli mi się podpiąć pod router, skąd będą wiedzieli że to ja "zawarłem umowę". A powie mi ktoś w konću czy pliki w tym serwisie są legalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na tą stronę wogóle nie wchodziłem i nigdy się nie rejestrowałem nawet o takiej stronie nie słyszałem a mi wysłali,że podpisałem z nimi umowe ja się pytam z kont mieli moje wszystkie dane nr IP i cały mój adres to jest zagadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem im tylko,że ja im zrobie przelew ale z komisatiatu policji nic nie odpisali moim zdaniem 20 osób powinno się zebrać jechać do tego Gdańska z pałami i rozje........ć ich i tej cały burdel raz na zawsze i było by po sprawie kominiarki pozakładać i załatwić całą sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje zobaczyć sobie następującą stronę , co prawda dotyczy dobrych programów, ale ten sam kraj ! i podobna sytuacja : http://prawne.org/to...rych-programow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię aby napisanie do nich takiego maila. Raczej tego nikt nie czyta to wszystko jest z automatu. Im się nie opłaca złożyć rozprawę do sądu o 100 + dojazd bp jak złożysz odwołanie to rozprawa będzie w tym mieście w którym jesteś zameldowany. Oni liczą ze ktoś się przestraszy i wyślę, zawsze to profit :-) A ktoś dostał juz wezwanie do sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarejestrowałem się na plikostradzie 15 dni temu pisałem im kilkakrotnie rezygnacje z umowy i jeszcze nic nie wysłałem. Trochę się boje, gdyż już miałem taką samą sytuacje z pobieraczkiem i jak rodzice się dowiedzą że znowu będą przychodziły takie meile jak wcześniej to mnie zabiją. Proszę o pomoc co mam teraz robić skoro wysyłałem im z 10 razy rezygnacje a oni nic. Podałem fałszywe dane przy logowaniu. Proszę o odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPISAŁAM IM,ŻE NIE DOKONYWAŁAM ŻADNEGO ZAMÓWIENIA NA SERWIS PLIKOSTRADA!ODPISALI MI TAK: Jeśli to nie Pani dokonała zamówienia usługi premium, to oznacza to iż jakaś osoba trzecia bezprawnie włamała się na Pani skrzynkę poczty elektronicznej i użyła jej w celu wyłudzenia odpłatnej usługi. Działanie takie w myśl art. 287 kodeksu karnego stanowi przestępstwo, popełnione na Pani szkodę. W związku z powyższym zalecamy Pani bezzwłoczne zgłoszenie się na policji lub w prokuraturze, w celu złożenia oficjalnego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa włamania na Pani skrzynkę poczty elektronicznej. Po otrzymaniu oficjalnego pisma od organów ścigania, spółka Smart Tech Connect Ltd. przekaże prowadzącym dochodzenie wszelkie zabezpieczone informacje, które umożliwią ustalenie tożsamości sprawcy. Niezależnie od podjętych przez Panią działań należy podkreślić, iż Usługodawca nie może odpowiadać za fakt posłużenia się Pani adresem poczty elektronicznej przez osoby nieuprawnione i to na Pani ciąży obowiązek zapłaty należności z tytułu zawartej umowy. W związku z powyższym spółka Smart Tech Connect Ltd. zmuszona jest dochodzić od Pani zaległej opłaty abonamentowej w wysokości 96 zł za świadczoną usługę dostępu do serwerów sieci Usenet. Prosimy o bezzwłoczne uregulowanie należności w celu uniknięcia przekazania sprawy do kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych. Jednocześnie informujemy, iż po ustaleniu sprawcy włamania na Pani skrzynkę poczty elektronicznej, będzie on zobowiązany do zwrotu wszelkich poniesionych przez Panią kosztów, na zasadzie prawa regresu. Z wyrazami szacunku, Biuro Obsługi Klienta serwisu Plikostrada OCZYWIŚCIE NIE MAM ZAMIARU PŁACIĆ A TERMIN MAM DO 1 MAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , mi przyszło takie coś : Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za zamówienie pakietu podstawowego usługi Plikostrada. W dniu 12.01.2013 o godzinie 13:48:28 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 194.181.133.194, zawarła Pani umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB. Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy. Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 05.05.2013, podając następujące dane odbiorcy: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd , P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 88 1750 1312 6860 1000 0003 5082 Tytuł płatności: abonament – wiolka469@onet.pl Kwota: 96 PLN W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Życzymy udanego korzystania z udostępnionej usługi. Z pozdrowieniami, Zespół Plikostrada.pl Co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem niepełnoletnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam termin do 5 maja i nie dam się w nic wrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest wystarczy wysłać do nich mail że chce się deaktywować konto, a oni po paru dniach przyślą wiadomość o dektywacji. i po sprawie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponawiam prośbę co mam zrobić
Kowal napisał:
Zarejestrowałem się na plikostradzie 15 dni temu pisałem im kilkakrotnie rezygnacje z umowy i jeszcze nic nie wysłałem. Trochę się boje, gdyż już miałem taką samą sytuacje z pobieraczkiem i jak rodzice się dowiedzą że znowu będą przychodziły takie meile jak wcześniej to mnie zabiją. Proszę o pomoc co mam teraz robić skoro wysyłałem im z 10 razy rezygnacje a oni nic. Podałem fałszywe dane przy logowaniu. Proszę o odpowiedz
Ponawiam prośbę pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam do dzisiaj i nie uczynilam tego co mnie poki co "grzecznie" prosili, nie dam sobie moze wszystkiego uciac,, wkrotce napisza do mnie gorszym zastraszaniem , nie placcie pytalam kilka osob i nic nie piszcie skoro minelo 14 dni od rejestracji ( trzymajcie emaile jak wysylaliscie z prosba o usuniecie konta w czasie 14 dni aby miec dowod), bo to nie ulatwia sprawy, bo widza, ze kazdy sie obawia artykulow, sadow itp , taka maja metode ... nie dajcie sie zastraszyc ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
Witam , mi przyszło takie coś : Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za zamówienie pakietu podstawowego usługi Plikostrada. W dniu 12.01.2013 o godzinie 13:48:28 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 194.181.133.194, zawarła Pani umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB. Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy. Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 05.05.2013, podając następujące dane odbiorcy: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd , P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 88 1750 1312 6860 1000 0003 5082 Tytuł płatności: abonament – wiolka469@onet.pl Kwota: 96 PLN W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Życzymy udanego korzystania z udostępnionej usługi. Z pozdrowieniami, Zespół Plikostrada.pl Co robić?
Coś podobnego mi przyszło i nie zamierzam płacić. Jeśli dobrze czytam, jeszcze nikt nie miał rozprawy w sądzie. Nawet gdyby, to: 1.Jestem niepełnoletni. 2. Nie korzystałem z tej usługi 3. Nie pamiętam, żebym się rejestrował. Ale wiem, że na pewno podałem fałszywe dane (tylko email prawdziwy oczywiście), więc mogą mnie pocałować w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ktos tutaj co ma termin do dzisiaj ? Przegladajac forum ja jestem chyba najwczesniej z osob, ktore mialy do dzis ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...